Club of Digital Logistics enthusiasts has started

Oleme panustanud toidupääste digitaliseerimisse ning arendanud EatB4 ja Toidupanga jaoks digitaalse saatelehe ja laohalduse. Vabatahtlike toel loodud süsteem aitab täna paljudel madala sissetulekuga inimestel üle Eesti abi saada suurtelt kaubanduskettidelt, kes kingivad Toidupangale mittesobivaid, kuid igati sobivaid toiduaineid. Seda rasket, kuid olulist tööd saab teha lihtsamaks, luues andmevahetuseks digitaalsed kanalid ja vabastades inimesed paberdokumentidest andmete arvutisse sisestamiseks.
Podcast

Antud teemast rääkisid Nula podcastis Eatb4 asutajad Märt Helmja ja Hannes Krause, Rimi vastutustundliku äri juht Katrin Bats ning Toidupanga asutaja Piet Boerefijn.

Loe ja kuula: https://arileht.delfi.ee/artikkel/nula-podcast-ulikoolipingist-maailmaparandajateks

Jaga postitust

Sarnased postitused

Uncategorized

Seminar: Supply Chain Digitalization and Smart Data Management

Vaatamata majanduse keerulisele olukorrale on tööstuse- ja logistikasektoril ees olulised muutused seoses Euroopa Liidu eFTI (Electronic Freight Transport Information) määrusest ning sellest tulenevate kohustusega liikmesriikidele. Juba 2024 aastal on oodata kiiret üleminekut paberdokumentidelt digitaalsetele teenustele ja 2026. aastaks peavad kõik EL riigid looma valmisoleku teostada transpordi ülest järelevalvet digitaalse saatelehe alusel. Tule ja kuula, kuidas saavad ettevõtted sellest kasu ja mida arvavad asjast Digilogistika Keskuse ja Tietoevry eksperdid. 

Loe edasi »
gitex flyer 2023
Uudised

Digilogistics Center in Dubai — GITEX 2023 fair

Euroopas oleme end juba näidanud ja saanud kinnitust, et oleme midagi õigesti teinud, alustades esimeste eFTI digiveoinfo jagamist ettevõtete ja riiklike järelevalveasutuste vahel. Nüüd on aeg võtta järgmine eesmärk ja selleks võiks sobida kogu maailm. Uurime koos Exponauti ja mitme teise Eesti ettevõttega Modern Village kiirendi all seda mänguväljakut sel nädalal Dubais, maailma suurimal tehnoloogia- ja startup messil GITEX 2023.

Loe edasi »